ЦЕНОВНИК

  • Цена за ноќевање – Двокреветна/спална – 1850 денари
  • Дополнителен кревет на барање – 620 денари
  • Доручек (по лице) – 310 денари
  • 2 ноќевања + вклучен доручек – 3700 денари

Superior Twin Room

Standard Twin Room

Large Twin Room

Double Room with Balcony

Standard Double Room

King Room with Balcony

image
За било какви прашања

Контактирајте не

Телефон : +389 78 423 193

Е-маил : info@vilamihaela.com

ИСПРАТИ ПОРАКА

    0
    КОШНИЧКА
    • No products in the cart.