image
Направи резервација во

Вила Михаела

Вила Михаела е ново изградена вила. Се наоѓа на одлична местоположба во Хиподром - Скопје. Одлично место кое располага со 17 соби, сопствен паркинг, пространо дворно место како и многу други работи.

  • Wi-Fi

  • Кабелска телевизија

  • Приватен паркинг

  • Клима уред

image

ОДЛИЧНА МЕСТОПОЛОЖБА

Изолирана од градскиот метеж

Вила Михаела е изолирана од градскиот метеж и претставува одлично место за релаксирање и уживање

Паркинг простор

Вилата има сопствен паркинг простор кој е слободен и безбеден за нашите гости

Карактеристики на Вила Михаела

ОПИС

image
За било какви информации

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Телефон : +389 78 423 193

Е-маил : info@vilamihaela.com

ИСПРАТИ ПОРАКА

    0
    КОШНИЧКА
    • No products in the cart.